TRYXOCHIN – kuracja przeciw wypadaniu włosów

TRYCHOXIN - miesięczny program aplikacyjny przeciw wypadaniu włosów!

Dobrze wyglądające, mocne włosy dodają blasku i są ozdobą każdego z nas. Niestety stres, przemęczenie, ciągły pośpiech - sprawiają, że coraz trudniej jest zapewnić naszym włosom zdrowy i piękny wygląd. Dodatkowo używki, niezrównoważona dieta, choroby, wszechobecna „chemia” sprawiają, że Twoje włosy tracą witalność, matowieją, zaczynają w nadmiarze wypadać.

Aby pomóc włosom odzyskać zdrowie i piękny wygląd konieczne jest całościowe, ogólnoustrojowe podejście do diagnozowania i leczenia. Skuteczne rozwiązanie tak złożonego problemu zapewnia trycholog, popularnie zwany „lekarzem od włosów”. I to właśnie w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki i wiedzę specjalistów stworzono ampułki Trychoxin.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów Tychoxin zapobiegają wypadaniu włosów dzięki najwyższej jakości substancjom aktywnym, zestawionym w innowacyjny sposób oraz wyraźnie poprawiają ich wygląd. Włosy stają się grubsze, silniejsze, błyszczące. Dla optymalnych efektów potrzebne jest kompleksowe rozwiązanie, odpowiadające na każdy element problemu utraty włosów.

Dlatego Trychoxin ampułki przeciw wypadaniu włosów oparte są o trójfazową zasadę działania:

  • zapobieganie wypadaniu włosów
  • wspomaganie odrostu włosów
  • utrwalenie efektu odrostu poprzez wzmocnienie włosów.

1._Fotografia_fiolka

468 ad

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *