DermoRoller – zestaw do cery dojrzałej

W skład zestawu wchodzą:

  • SYIS Ampułki liftujące 10x3ml - zawierają 4% roztwór syntetycznej substancji wzorowanej na białku występującym w jadzie żmii. Działa przeciwzmarszczkowo przez rozluźnienie mięśni i fibroblastów.
  • SYIS Krem z jadem żmii 50ml - dzienno - nocny krem przeciwzmarszczkowy zawiera syntetyczne białko takie jakie naturalnie występuję w jadzie żmii z gatunku Tropidolaemus wagleri. Białko to paraliżuje przewodzenie impulsu z komórki nerwowej na komórki mięśniowe i fibroblasty, zmniejszając kurczliwość tych komórek. To z kolei powoduje spłycenie istniejących zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych ponieważ możliwość zagniatania skóry w zmarszczki jest ograniczona. Dodatkowo krem zawiera kwas hialuronowy pozwalający utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia Twojej skóry!!! Krem polecany dla osób od 25 roku życia. Stężenie białka - 2%.
  • SYIS DermaRoller 0.50 mm - to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, która jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej, a także głębokich peelingów chemicznych. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. DermaRoller SYIS to wałeczek pokryty cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami o długości 0.50 mm, które w ciągu 5 minut dokonują blisko 250 tysięcy mikronakłóć na skórze. Długość igieł 0.50 mm zapewnia złuszczanie naskórka, pobudza mikrokrążenie, tworzy mikrokanaliki naskórka, poprawia koloryt skóry. Dzięki temu, że są wykonane z tytanu a nie ze stali chirurgicznej są niezwykle cienkie jak ludzki włos i dzięki temu rzeczywiście wbijają się w skórę. Igły ze stali chirurgicznej są grubsze, przez to nie wbijają się w skórę a jedynie ją rysują, a zabieg nie daje żadnego efektu. Precyzja wykonania igieł tytanowych gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zabiegu. Głowica każdego rollera zaopatrzona jest 192 igły tytanowe.

UWAGA! Długości igieł od 0.25 – 0.50 mm można stosować do użytku domowego wg wszelkich zasad bezpieczeństwa.

468 ad

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *